“Summon Your Magic!” Kişiye Özel Program!

“Summon Your Magic!”

Kişiye ve ihtiyaçlarına özel olan bu program:

  • Vizyonunu güçlendirmek,
  • Sınırlayıcı inançlarından arınmak, değiştirmek,
  • Farkındalığını genişletmek,
  • İçindeki gücü keşfetmek, kullanmak ve kendinin en güçlü ve gerçek haliyle buluşman için hazırlanmıştır!

~ RAMA Institute for Applied Yogic Science and Technology mezunu, Kundalini yoga & meditasyon eğitmeni, ONG Center’ın kurucusu olan Dilara Moran rehberliğinde yapılan bu program Kundalini yoga & meditasyon teknolojisinin tüm bilgeliği ile ilerleyerek 4 buluşma/çalışmadan oluşuyor.

Kundalini Yoga & Meditasyon Nedir?

Kundalini Yoga ve Meditasyon, 5 bin yıllık kadim bilginin de dediği gibi; 
‘kendi içimizdeki gücü bize fark ettiren, onu canlandırmayı, sahiplenmeyi ve kullanmayı bize gösteren şu anda içine girmeye başladığımız Kova Çağı’nın bir teknolojisidir.’
 
Aynı zamanda Kundalini Yoga ve Meditasyon, müthiş hızlı bir ulaşım aracıdır! Bizi doğru frekanslar ve enerjiler ile birleştiren, mantra (ses titreşimleri), meditasyon, nefes ve fiziksel hareketlerden oluşan bir teknolojidir.
 
Kundalini Yoga ve Meditasyon bizlere sağlık, zindelik ve neşe getirir. Potansiyelimizin kilidini açabilir, gerçek kimliğimizi ortaya çıkarabilir ve en mükemmel benliğimiz olmanıza yardımcı olabilir. Fiziksel olduğu kadar ruhsal bir uygulamadır. 
Kundalini Yoga ve Meditasyon, fiziksel ve duygusal olarak gençleştirir, enerji verir ve iyileştirir. 
Doğrudan glandüler sistemle çalışan Kundalini Yoga, beyin işlevini uyarır, kanı temizler, sinir ve bağışıklık sistemlerini ve organları güçlendirir. 
Stresi azaltır, hafızayı güçlendirir, kasları ve dokuları canlandırır, hormon seviyelerini dengeler ve akciğer kapasitesini güçlendirir.
 
Kundalini Yoga ve Meditasyonu anlamanın en iyi yolu onu deneyimlemektir! 
Atölyeye kayıt olmak için sağ taraftaki Sepete Ekle butonunu kullanarak kredi kartıyla satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz.
Sorularınız ve daha fazla bilgi için lütfen iletişim formu aracılığıyla bize ulaşın.