PSYCH-K®

PSYCH-K® sağlıklı ve huzurlu bir yaşama mani olan köklü, güçlü ve engelleyici yapıdaki inançları, yeniden ve kişiye hizmet edecek şekilde, oldukça kolay, hızlı ve etkili olarak yapılandırmak için kullanılan bir metottur.

Kişiyi , potansiyelini gerçekleştirmekten alıkoyan tüm engelleyici inançları ve sistemleri yeniden yapılandırarak zihni destekleyici hale çeviren, insanı gizli engellerinden kurtaran ve istediği yöne doğru güçlendirerek özgürleştiren bir yoldur.

Etkinliği 35 yıldır dünyada yüzbinlerce insanın üzerinde kanıtlanmış olan bu metot, dönüşümün/değişimin hızlı, kalıcı ve olabilecek en rahat şekliyle gerçekleşebilmesi için, çağdaş nörolojik bilimsel araştırmaların ve kadim zihin/beden bilgilerinin zengin ve eşsiz bir bileşiminden oluşturulmuştur.

Özellikle alışkanlık ve davranış değiştirme, iyi olma hali, yıkıcı stresi azaltma konularında kullanılan olumlama, görselleme, irade kullanımı ve olumlu düşünme yollarının çok ötesindedir, oldukça etkili ve pratik bir metottur.

Başak Karlıdağ hakkında:

İstanbul doğumlu olan Başak, Kadıköy Anadolu Lisesi ve Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji Bölümünde eğitim gördü, Marmara Üniversitesi İşletme Mini MBA programını tamamladı. Önemli uluslararası şirketlerde üst düzey İnsan Kaynakları Yöneticiliği, Danışmanlık, Eğitimcilik, Koçluk yaptı, yurtiçi ve dışında Bireysel ve Organizasyonel Yetenek gelişimi, Transformasyon ve Liderlik gelişimi projeleri yürüttü.

Üniversitede ilgilenmeye başladığı psikoloji, farkındalık, değişim ve gelişimin ne ve nasıl’ını keşfedebilme yolculuğunda PSYCH-K® dahil birçok eğitim ve çalışmaya katıldı.

Halen, organizasyonel, bireysel Transformasyon Danışmanlığı ve Koçluğu yapıyor ve PSYCH-K® Kolaylaştırıcısı olarak bireysel seanslarını sürdürüyor.

Ücret ve Katılımcı Bilgileri:

  • Özel Birebir Seans 25 Dakika 770 TL + KDV
  • Özel Birebir Seans 60 Dakika 1200 TL + KDV

25 Dakika

Özel Birebir Seans
770 TL + KDV

60 Dakika

Özel Birebir Seans
1200 TL + KDV