“Summon Your Magic!” Self Love Immersion 1

“Summon Your Magic!” Self Love Immersion 1
Dilara Moran Rehberliğinde

7-10 Eylül, 
Serifos, Yunanistan

 

Kendi içindeki sihri çağırmak, ve öz sevgiyi uyandırmaya  hazır mısın?

Yunanistan’ın Serifos adasında 3 gece, 4 günlük bir Kundalini yoga yolculuğuna katılabilirsin. Bu birliktelik, Kundalini yoga teknolojisinin dönüştürücü gücünü, destekleyici ve samimi bir ortamda deneyimlemek için eşsiz bir fırsat.

Bu yolculukda Dilara Moran’ın rehberliğinde, Kundalini yoganın temellerini öğrenip, nefes ve meditasyonunuzu keşfedip, içsel bilgeliğinizle bağlantı kurarak, blokajları serbest bırakarak, gerçek gücünü bulacaksın!

Bu, içindeki tam potansiyeline adım atmaya hazır olanlar için bir yolculuktur!

Kendini sevmek, mutlu ve dolu bir hayatın temelidir. Kusurlarıyla birlikte kim olduğunu, kendini kabul etmek ve takdir etmekle ilgilidir. Kendimizi sevdiğimizde, stresle daha iyi başa çıkabilir, sağlıklı kararlar alabilir, ve anlamlı şekilde başkalarıyla bağlantı kurabiliriz.

Serifos, kendini sevmeyi keşfetmek için mükemmel bir enerji.   Ada, güzelliği, tarihi ve rahat atmosferiyle bilinir. Tatilimiz sırasında, çalışmalarımız muhteşem doğal ortamlarda, plaj ve çzel tarihi mekanlarda pratik edeceğiz. Adanın zengin tarihi ve kültürünü de keşfedeceğiz.

Kendine içindeki sihrini çağırmak ve kendine artık başkalarına gösterdiğin öz sevgi ve öz seşkativermek için hazırsan, bu yolculuk tam sana göre.

Yerlerimiz çok sınırlı ve dolmak üzere.

Daha fazla bilgi için lütfen  5323370259 yada [email protected] adresinden bizimle iletişime geç.