ONG Center Goes To Babylon İstanbul!

DJ Aguacaté rehberliğinde gerçekleşecek “Ecstatic Dance”i, 2 Kasım akşamı Babylon Istanbul dans pistinde deneyimliyoruz!

Coşkuya ulaşmayı amaçlayan serbest bir dans biçimi olan Ecstatic Dance; farkındalığımızın değiştiği ve beden hareketi yoluyla meditatif ve mutlu bir zihin halini deneyimlediğimiz bir durum.
Vücudumuzu müzikle hareket ettirmenin eğlencesinin yanı sıra Ecstatic Dance, zihinsel ve fiziksel sağlığımıza da yardımcı oluyor.

Guatemala çıkışlı DJ Aguacaté’nin Ethno-jungle ve tribal ritimleri rehberliğinde bedeninin, kalbinin ve ruhunun derinliklerine inebileceğin alanı keşfedeceğiz. Bugüne kadar Guatemala, Meksika, Amsterdam, Berlin de bir çok Ecstatic Dans çalışmakarına rehberlik etmiş olan DJ Aguacaté, ONG Center ile şimdi İstanbulda!

Var olabileceğimiz, hareket edebileceğimiz ve kendimizi özgünce ve yargılanmadan ifade edebileceğimiz bu güvenli alanda ruhumuzun dilediği gibi dans edeceğiz. Kendimizi içeriden dışarıda hareket halinde serbest bırakacağız, rüyalarımızda dans edeceğiz ve niyetlerimizle var olacağız!

Bilet Ücreti : 333 TL