NEW YOU!

Yeni yılın ilk ayında, 11 Günlük Bütünsel Arınma, Yenilenme Programı.

Yılın son ayı hepimiz için sosyalleşmenin en yüksek olduğu zamanlar oluyor.  Sosyalleşmin özellikle bağışıklık sistemimiz üzerindeki olumlu etkileri çok değerli, bununla beraber yıl sonu yaklaşırken özellikle kutlamalar çoğalınca, ister istemez kendimiz için belirlediğimiz rutinlerden ve programlardan uzaklaşabiliyoruz.
Ve tabiki yeni bir senenin başlangıcı bize tekrar sağlıklı, kendimize değer verdiğimiz yaşam rutinlerimize, hatta yenilenme ve arınma için büyük bir fırsat sunuyor.

İlk günlerde heyecanla başlayıp, bazen ikinci haftada vazgeçebildiğimiz bu kararları istikrarlı bir şekilde devam ettirebilmemiz için destekli, birlik içinde uygulanan bir program her zaman daha kuvvetli ve sürdürülebilinir olabiliyor.

Her Ocak ayı farklı “challenge”lar ile dolu oluyor ve bunlar esasında yeni yıla başlamak için çok da doğru yollar olabiliyor. En değerli olanları ise tabiki size gerçekten fayda sağlayan, ve size yeni bir şeyler öğreten ve kazandıranlardır.

Bizlerde güçlerimizi birleştirerek Ocak 2023 için sizlere çok iyi gelecek bütünsel bir program hazırladık, hem de kolayca uygulayabileceğin, ve her an destek alacağın.

ONG Center x Lokal Plants New YOU 11 günlük bütünsel yenilenme ve arınma programı.

Bu programı hazırlarken kendi yaşadığımız zorluklara, bizleri caydıran durumlara odaklandık, ve özellikle bunlara bir çözüm bularak, uzmanlarına danışarak bu programı yarattık.

New YOU programının içeriği:
  • Lokal Plants tarafından taze hazırlanıp evinize kadar gönderilen Bitkisel bazlı, klinik ve sporcu beslenme uzmanı Raysa Uzunyol’a danışılarak hazırlanan 1,200 ya da 1,800 kalorili, 3 ve 5 günlük beslenme paketleri.
  • Sabahları , 25 dakika, ONG Center uzmanlarından Yüz Yogası eğitmeni Gaye Günay ile canlı Zoom üstünden yüz yogası ile yüksek ve canlandırıcı enerjiler güne başlamak.
  • Akşamları, 25 dakika, ONG Center uzmanlarından Kundalini Yoga ve meditasyon eğitmeni Dilara Moran ile Canlı Zoom üstüden rehberlik ile, günün stresinden arındırıcı, enerjileri temizleyicive yenileyici pranayama (nefes pratiği) ve kısa süreli, çok kuvvetli bir meditasyon olan “bağımlılıklardan arınma” meditasyonu ile günü tamamlama.
  • Her an tüm sorularına cevap ve zorluklarla karşılaştığın durumda destek alabileceğin bir WhatsApp grubu.
  • Destek sağlayacak günlük hayatına katabileceğin farklı pratik önerileri.
Daha fazla detay ve katılım için bize 05323370259‘dan ulaşabilirsin.
Atölyeye kayıt olmak için sağ taraftaki Sepete Ekle butonunu kullanarak kredi kartıyla satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz. Yandaki paket sadece ONG Center çalışmalarını içerir.